يکشنبه 30 تير 1398 - 18 ذو القعدة 1440 - 21 ژوئیه 2019
اقامه نماز جمعه عبادی سیاسی این هفته شهرستان اسکو به امامت حجت الاسلام سعید مرادپور

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی حجت الاسلام مظفر رجب زاده رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسکو از اقامه نماز جمعه عبادی سیاسی این هفته شهرستان اسکو  به امامت حجت الاسلام سعید مرادپور  خبر داد.

 

حجت الاسلام مرادپور امام جمعه اسکو با اشاره به خطابه پیامبر اکرم (ص) در فتح مکه؛ یکی از مصادیق کبر را تفاخر به حسب و نسب و نژاد و قومیت دانسته و تاکید کرد: طبق فرموده پیامبر اکرم (ص) ملاک برتری اشخاص تقوا و میزان اطاعت و بندگی آنان از ذات مقدس احدیت میباشد که وجود نازنین پیامبر(ص) توانست در طول رسالت خویش این امر مهم را محقق ساخته و برابری و برادری را بین مسلمانان ایجاد کند اما متاسفانه در عصر حاضر شاهدیم با گذشت 1400 سال از صدر اسلام باز هم دشمنان اسلام روی این موضوع دست گذاشته و قومیت های مختلف اعم از عرب و عجم و ترک و .... را به جان هم می اندازند تا تیشه بر ریشه اسلام بزنند و غافل از آن هستیم که همه ما مسلمانیم.

  وی  با اشاره مجدد به مساله حقوق های نجومی برخی مدیران گفت : متاسفانه یک عده در تلاشند القا کنند که این موضوع در همه جهان اتفاق می افتد تا طوری موضوع را فیصله دهند ولی ما در جواب آنها میگوییم ما انقلاب نکردیم که تابع دنیا باشیم بلکه انقلاب کردیم که تابع اسلام بوده و بدان عمل نماییم.

وی تاکید کرد: طبق فرموده رهبری عزیز این افراد لیاقت مدیریت در نظام اسلامی را نداشته و باید ضمن اخراج از  مناصب مربوطه در دادگاه نیز حاضر شده و محاکمه شوند.

خطیب جمعه اسکو با اشاره به یکساله شدن برجام و عدم نتایج راضی کننده آن بیان کرد: یک نشریه آمریکایی با اذعان به پیش بینی درست مقام معظم رهبری مبنی بر قابل اطمینان نبودن آمریکا و عدم تحقق وعده های آنها در عدم لغو تحریم ها صحه گذاشته است.

وی تاکید کرد: طبق فرموده امام بزرگوار آمریکا شیطان بزرگ است و ما نباید به شیطان اطمینان کنیم و نه تنها تحریم ها را لغو نکردند بلکه در پی وضع تحریم های جدید نیز می باشند و ما به دولتمردان و مدیران توصیه میکنیم راه نجات کشور چنگ زدن به آمریکا نبوده بلکه در درون کشور است.


نوشته شده در   يکشنبه 27 تير 1395  ساعت  07   توسط   مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسکو
چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :
نام :
نام خانوادگی :
  ایمیل :
 
لطفا کد نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید
نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید