يکشنبه 30 تير 1398 - 18 ذو القعدة 1440 - 21 ژوئیه 2019
دیدار شورای اداری شهرستان اسکو با نماینده ولی فقیه وامام جمعه استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی؛ حجت‌الاسلام آقای رجب زاده، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسکو از دیدار شورای اداری شهرستان اسکو با نماینده ولی فقیه وامام جمعه استان خبر داد.

امام جمعه اسکو در این دیدار با ارائه گزارشی از عملکرد های فرهنگی گفت: شهرستان اسکو شهرستانی فرهنگی است و در زمینه فرهنگی پیشگام هست.

آل هاشم امام جمعه استان گفت: دید فرهنگی که دغدغه اصلی مقام معظم رهبری در رابطه با تهاجم فرهنگی ناتو فرهنگی نفوذ که خواسته مقام معظم رهبری است باید جدی گرفته شود و امروز جنگ نرم بدون سر و صدا نفوذ کرده و در رفتارهای اجتماعی و دیگر ابعاد زندگی بشری رسوخ می‌کند و مانند جنگ سخت نیست که به عینه دیده شود.

وی با اشاره بهرسالت سنگین دستگاه های فرهنگی در مقابله با جنگ نرم افزود: برای این منظور باید برنامه های گسترده در این خصوص انجام دهیم فعالیت های به روز بخصوص در بین جوانان که بتوانیم در مقابل تهاجم فرهنگی دشمنان ایستادگی کنیم باید در اولویت کاری دستگاههای فرهنگی قرار گرفته و در ترویج فرهنگ قرآن آموزی و نماز و توجه به مساجد و فعال کردن امور فرهنگی مساجد و هیئت های مذهبی اهمیت وافری دارد.


نوشته شده در   دوشنبه 12 تير 1396  ساعت  07   توسط   مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسکو
چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :
نام :
نام خانوادگی :
  ایمیل :
 
لطفا کد نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید
نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید